Yanma Odası: Robert Kubica sizce geri dönecek mi

9

Yanma Odası, Formula 1’in gündemini tartışır ve yorumlarınızla beslenir. Tartışma konusunda ortaya attığınız düşünceler, yeni sorular ve yepyeni tartışmaları doğurur…

9 Yorum

  1. Bana dönecekmiş gibi geliyor. Renault ile dönerse en az Renault kadar iyi olacağına inanmak istiyorum. Tabi her şeyden önce adama bir çaylak sezon verilmeli. Yaş da ilerliyor tabi.
    Bununla birlikte sadece Renault ile dönüş yapma şansı var gibi duruyor. Kolu hâlâ kötü durumdaysa bile 1,5 kol ile Palmer’dan saha yüjsek performans sergilemesi olası 🙂
    Ha Ferrari Alonso’yu alırsa -ki sezonun ikinci yarısında Kimi’nin performansına bakar o iş… ve tabi Kimi gidecekse Alonso’dan daha uygun pilotlar olabilir- Kubica için McLaren de düşünülmez değil. Ama Mclaren Kubica’yı düşünür mü, sanmıyorum. Adamların açıklarını kapatabilecek bir pilota yoo durun, iki pilota ihtiyacı var.

  2. Kimi emekli olup Alonso da Ferrari’ye gider diye düşünüyordum. Ama Marchionne yalanlayınca tek ihtimal Renault gibi gözüküyor. Hulk’u şutlayacaklarına ihtimal vermiyorum o yüzden Kubica’ya uzaktan el sallarlar.

  3. Kubica’nın kolunu ne derece kullanabildiğini bilmiyoruz. Sıfır sorun olsa bile rekabetçiliğinden ne kadar kaybetti bilmiyoruz.

    Renault, Kubica’yı reklam malzemesi olarak kullanıyor gibi geliyor bana, Carmen Jorda gibi.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]