Yanma Odası: 2018’de kimler gitsin?

14

Yanma Odası, Formula 1’in gündemini tartışır ve yorumlarınızla beslenir. Tartışma konusunda ortaya attığınız düşünceler, yeni sorular ve yepyeni tartışmaları doğurur…

14 Yorum

 1. 1- Jean Todt: Ferrari’de ne kadar sevdirdiysen, sonradan bir o kadar sövdürdün. Tez vakitte gitmen dileğiyle.
  2- Halo: Geldiği gibi gitsin…
  3- Sharkfin: Çok gözüme batmasa normal hali daha hoş araçların, sıkıldım artık.
  4- Sainz: Seni sevmiyorum süt oğlan.
  5- Raikkonen 🙁 Geçtiğimiz sene haricinde iyi değildi. Son sezonunda da kötü olursa yollar ayrılmalı. İyi olursa da kendi gitmeli, bıraksın güzel hatırlayalım 🙂 Karakter olarak F1’in içinde hep olmasını istesem de olmayacak duaya amin demenin anlamı yok. Bu adam ömür boyu uğramaz… 😀

 2. Hamilton, Vettel, Raikkonen, Alonso, Ricciardo, Verstappen. Bu adamlar gitmeli bunların F1’de işi yok 1!1!!!1
  Kvyat gibi Palmer gibi yetenekli adamlara fırsat vermiyorlar gidip bunlara milyonları döküyorlar. Ahh ah bir de Rio Haryanto vardı efsanelerden….

 3. Sayı biraz fazla olsun diye 5 dedim ama görünen o ki F1’deki gitmesi gereken dandik pilot sayısı 5’ten fazla. Sayıyı 10 mu yazsaydım ne?

  Stroll, Kvyat, Ericsson, Magnussen, Palmer açık seçenekler gibi.

  Üsttekilere Massa ve Raikkonen’i de ekleyebiliriz bence.

 4. Öncelikle merhabalar. İsmim Cem, yaşım 21. Son Sektör’de yeni sayılırım ancak haberleri, yorumları bir süredir takip ediyordum. İlk yorum bugüne kısmetmiş. Saygılı, hoşgörülü bu ortamın devam etmesi dileğiyle 🙂 Konuya dönersek;

  1- Marcus Ericsson… Maalesef F1’e girdiğinden beri varlık gösteremeyen, takım arkadaşlarına genelde ezilen ve sponsorları sayesinde hala gridde olan bir pilot. Gereksiz ve yavaş.
  2- Felipe Massa… Yeter da artık. Hem yaşlandı hem de çaylak takım arkadaşına bile geçilmeye başladı. Zamanı doldu.
  3- Daniil Kvyat… Red Bull’dan aşağıya çekildiğinden beri eski formu, motivasyonu yok ortalarda. Gasly katılacağı yarışlarda Sainz’a yakın performans gösterirse takımın Kvyat’a pek önem vereceğini düşünmüyorum.
  4- Jolyon Palmer… Ah be Jolyon yazık ediyorsun kendine. Yetenekli olduğunu düşünüyorum ama çok dikkatsizsin be abi. Çok saçma hatalar, kazalar yapıyorsun. Tabi biraz da şanssızsın o ayrı.
  5- Kevin Magnussen… Afedersiniz ama öküzün önde gideni. Aşırı gereksiz agresif. Hızlı ama öfkeli. Her takımın isteyeceği türden bir pilot değil. Yarardan çok zararı var desek yeridir.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]