Yarışıyoruz: Mercedes-AMG Motorsport eRacing – Round 8

10

Açıkçası çok eğlendim ama şanssızlıklar her zamanki gibi yanımdaydı. Sıralamalarda herkes ilk turuna başlamadan önce mesafesini ayarlarken birisi sanki hızlı turundaymış gibi viraja girip bana çarptı ve spin attım, 10 dklik sıralamanın 3-4 dksi çöp oldu ve istediğim turu atamayıp 12. başladım.

Yarışta ise Rus pilotun sert savunması ve onu geçemeyince çok zaman kaybettim, antrenman yarışlarında hızlı olduğum adam 5.likte fark açarak rahat bir şekilde ilerledi, spin atıp yarış dışı kaldı. Son turlarda liderler arasındaki temas sonrasında sorunsuz bir yarış geçirseydim 4. sırayı alabilirdim. Arka sıralar sürekli kaos içinde geçti, en son 8. giderken son 2 turda önümdeki pilot spin atınca ona çarpmamak için pist dışına çıktım ve 11.liğe düştüm. Son turda 10.ya atak yapıp geçtim ve yarışı 10. sırada bitirip 1 puan aldım.

Çok eğlendim ama günün sonunda daha iyi bir yerde olabilecekken kaosla boğuştuğum için iyi geçmedi benim için.

10 Yorum

 1. Tebrikler.
  Şunu yapan başka marka olsa daha fazla tebrik ederdim valla 🙂 içimden gelmiyor.
  Ligde ki acemilikler oldukça azaltılmış anlaşılan. Da sıralama turuna o kadar yakın çıkartılmaz ki arkadaş öyle tur çıkmaz.
  Karl konuk oyuncu herhal o sete rağmen niye öyle kalmış ki.

  • Sağ ol 🙂

   Sıralamalarda az yakıtla 2-3 tur hızlı tur şansın oluyor piste çıkış turu 2 kere oluyor ve kafadan 3 dk alıyor. Adam bana tam son virajdan önceki virajda çarptı ve 1.30 dk boşa gitti orada tekrar 1.30 dk çıkış turu attım 3 dk öyle gitti ve 3 kez çıkış turu atmak zorunda kaldım zaten sıralamalara bakarsan adamlar 2. hızlı turlarını atarken ben ilk turumu atabildim. İkinci hızlı turumda az zaman olması biraz baskı altına aldı ve normal hızlı turumdan 0.3 saniye civarı yavaş attım yoksa daha ileriden başlayıp arkadaki kaostan uzak kalabilirdim.

   Karl çok tehlikeliydi, baya yavaştı ve antrenman turlarında yavaş olduğu için sağ tarafından atak yaptım fark etmedi birden üstüme kırdı ve temas yaşadık spin attı 😀 Yarışta herkese yol verdi zaten yoksa antrenmandaki gibi olsa baya sıkıntı çıkartabilirdi.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]