Yarışıyoruz: Macaristan’da ne olur?

11

11 Yorum

 1. F1 2017’ye o kadar eski araç koyuyorlarsa, bil ki oyun iyice dandikleşiyor, satışlar vs düşüyor 🙂

  Kariyere motor parçalarını da eklemek F1’deki sistemi getirmek, ama pilotun seçip planlamadığı bir şeyin oyunun içinde olması da ne kadar mantıklı, bilemem. Mevcut hali benim için aşırı karmaşık, bir de bunları çıkarıyorsun.

  Macaristan’daki istatistikten bahsetmemişsin, 2005’ten bu yana bu yarışı kazanan sezon sonunda şampiyon olamamış demiştin. Bakalım kim kazanacak 😀

  • Demek ki neymiş koca kuruluşta araştırmış, üzerine düşünmüş son 2 oyunda ki araçların insanları tatmin etmediğini görmüş eski araçları koyup işi toparlayalım demişler.
   Yani bütün dünya bas bas bağırıyor bu araçlar rezil diye ama birileri halen keçi inadında devam ediyor…
   Bu avrupalıların başına trump bela olsun istiyorum. 😀

    • Yok birebir görmedim bile öyle bi meylim dahi olmadı ki.
     Mobile’in en kötü oyununu al o oyundan oyun yönüyle her türlü daha iyidir…
     Bu tabi benim için olan. 2011, 14 vs ben sırf arkadaşlar istiyor, birlikte birşey olsun diye oynuyordum, küfrederek. e naparsın Race07 oynayacak kalıp yoktu o zamanlarda onlarda. 🙂 Düşün Shift I ‘i çok daha keyfle oynamışımdır o kadar çöp idi codemaster..

        • Pc2 muhtemelen Assettoyu rafa kaldırtacak, Gt Sport’u çıktığına pişman edecek 😛

        • Kaç kişiymiş ki la bu simbinciler böyle adamları clonelayıp clonelayıp kullanıyorlar mı ne. Asetto ekibine geçenler oldu ayrılıp tekrar katılım raceroom a girenler oldu vs vs.

         Batuhan o iş külliyen hikaye.. PC nin daha ilk havadis günlerini de hatırlıyoruz alt üst edeceklerdi güya herşeyi, sim dünyasını oyundan bozma birşey yapabildiler anca…
         Asetto bu yorucu işe en doğru başlayanlardan birisi ör başkalarının yıllar sonra yaptırdığı lazertaramalara ilk 1,5 yılda başladılar ama yetmiyor demek ki bazı şeylere kudret..
         PC anca forzayla GT ile kapışır o bile zor bence yapan gruba bakınca..

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]