Yarışıyoruz: F1 2015 Mexican GP Scuderia Ferrari,SF15-T

45

45 Yorum

 1. Bak bu oldukça iyiydi. Yarış sonucu da onu gösteriyor. Ama düzlükte Toro Rosso’nun seni geçmesini anlayamadım. Araç ayarları ile ilgili bir şey mi?

  Bir de oyun çözünürlük ve Bandicam kayıt ayarlarını paylaşır mısın? Belki daha az kasarak daha iyi kalite elde edebiliriz.

 2. Siteye üye çekmeniz lazım. Bunun için kaliteli içerik olmazsa olmaz şartlardandır. Lakin bu nesir böyle. İkidir giriyorum karşımda yuji ide den hallice bi pilotun yarışmasını izliyorum. Neyse bu sefer daha iyi sürmüşsün pilot arkadaşım lol 😂

  • 😀

   Bu arada konusu açılmışken, önerisi olan var mı? Hangi oyunlarda neler yapalım? Ben daha çok çeşitli oyunlar için ilk deneme içerikleri ve önceden Race Injection’da yaptığım gibi pist anlatımları üzerine bilgi vermek istiyorum ama, ne önerirsiniz bilemiyorum.

   Sadece yarışıyoruz bölümü değil, diğer kategoriler de dahil, ne yapalım?

   • Vallahi ben eve dönünce şu mikrofon işini çözücem. Pist tanıtmak yerine F1 den konuşacağım. AKK yenilensin race injection felan farklı oyunlar bakıp indiricem.

    Velhasıl bence F1 den bahsetmek lazım.En azından f1 i iyi takip eden olayları bilen araştırma yapan için düşüncelerini anlatmak daha çok ilgi çeker diye düşünüyorum. Mesela ben Ferrari ya da başka takım hakkında konuşacağım(teknik,yarış olayları vb) , bilgi daracağını genişletmek isteyen,düşüncelerimizi öenmseyen veya eleştirmek isteyen fanlar onu kesin izleyecektir diye düşünüyorum. 🙂

      • Alırız, oynarız oynamasına da, TRF1 zamanından bu yana takıldığım bir konu var. İnsanların sadece F1 taraftarı olmalarını ve diğer herhangi bir yarış serisine sıfır ilgiyle yaklaşmalarını anlayamıyorum. Sanki diğer serilerde yarışanlar %110’larını vermiyorlar, sanki oralar zevkli değilmiş gibi görmezden geliniyor.

       Aynı durum Formula 1 içinde de mevcut, pistler ve takımlarla zerre ilgisi olmayan bir kitle var. Tek ilgi alanları pilotlar ve birbirlerine attıkları laflar. Bir de kendi pilotlarının kazanıp kazanamadığı.

       Elbette herkesin eğlencesine saygı duymak gerekiyor, ancak biraz da enternasyonel adam olmak lazım. Tek bir şeye takılınca bundan zevk değil stres alınır 🙂

       Ne bileyim, belki de böyle düşünenler de benim için aynısını düşünüyordur…

       • Sôylediklerinin hepsine imza atarim.

        Vallahi buna bende cevap bulamıyorum. Keza bende F1 dışında bir seriyi detaylıca takip etmem. Ama Nascar hayranıyım.

        Tabii bu zamanımın olmaması,bir seriyi takip ediyorsam detaylica herşeyini bilmem gerek.Buda vaktimin aşırı bölünmesi demek.Çoğu kişininde bir sebebi kesin vardir.

        Ulkemizde genel anlamda çoğu insan futbol dişında spor takip etmez.Ben bunun en başta yaşam kalitesiyle alakali olduğunu düşünüyorum.Insanimiza gerçekten değer verilmiyor.Yaşam koşullarımiz kôtû. Keza durum bôyle olunca insanlar hayatın aşırı zorlu tarafından eğlenmek için bir kaç şey takip edebiliyor.Onuda pilot,takim gibi vb şeylerle yapiyor.

        Uluslararasi takilmamiz için kûltûr seviyemizi yûkseltmeliyiz.Misal birisi başka ülkede doğdugu için kültürlü olmadi.Zengin cocuguda degildi blki.Kendi çalişti çabaladi,merak etti-araştirdi.Herşeye açik oldu.Tembelleşmedi.

        Devletimiz kültür seviyemizle alakali adimlari atmassa ülke nasil kültürleşsin.Sen F1’i yasaklarsan insanlari toplayip bir araca bindirip sadece mitinglere taşırsan,insanlarimiza iyi yaşam koşulu sağlamassan,kültürümüz tabiii gelişmez.Ya aslinda o kadar çok yazicak şey var ama yeri değil.

        • “bir seriyi takip ediyorsam detaylica herşeyini bilmem gerek.Buda vaktimin aşırı bölünmesi demek.Çoğu kişininde bir sebebi kesin vardir”

         bu iş böyle olmaz şimdi yazardım da uzar durur 🙂
         birden herşey bilinmez öğrenilmez ilk futbol, tenis maçını izlerken herşey biliniyor mu yok. Rules, specs sonra zamanla açılır yeter ki arzu, heves, arayış olsun insanda.
         Düşünün dil yok birşey yok etraftan bu böyle şu şöyle söyleyecek kimse yok ufacıcık çocuksun sadece görerek anlamaya çalışıyorsun dergi buluyon o da ingilizce resimlere bakıp anlamaya çalışıyon anca sadece geçmişsin tv karşısına adamlar arabanın arkasına bi demir sokuyor haydaaa o da ne piste gidiyor yavaş çekimde alttan birşey düşüyor kıvılcımlar çıkıyor (handicap weight) haydaa o neydi la aylar sürüyor birşeyi anlamak..
         Şimdi herşey elin altında var. Kamyon yarışı kamyonun herşeyini bilerek izlenmez ki maç izlerken hakemlerin sportif kural listesini mi veriyorlar bize.
         Hiçkimseye öyle veri, bilgi, görü download olmuyor matrix de yaşamıyoz 🙂 zamanla öğrenilliyor herşey.

        • Hadi dediğin gibi olsun yine zamanım yok 😀 ileride hiç olmayacak. Teknolojiden uzak durma şeyini konuşmuştuk abi şuana kadar istediğimi yerine getiremedim ama getiremiyeceğim anlamına gelmez. Yakındır. Şurada bi dönem daha kaldı 😀

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]