Velocity RPB: Geleceğin tek koltuklu yarış aracı bu olabilir mi?

5

5 Yorum

   • diğer tarafta türk çocuk bi lmp çizmiş o daha realist, akla-vizyona yatkın. (O arkadaş geliştiriyor kendini yanlış hatırlamıyorsam önceki bazı çizimleri biraz fazla absürttü)
    Bunu adam çizmiş olmak için çizmiş hiçbi tarafı gerçekçi değil hangi birini düzeltelim ki 🙂
    Boy kısa, güç ünitesi nereye sığacak meçhul, soğutma meçhul, aero zaten yok, etkileyici dursun diye kocaman lastik koymuş kalanı küçücük, ariel atom kadar şey yapacaksan bu kadar kasmak niye 🙂 Kendince kapalı kokpit çizmiş çıkış prosedürü düşünmüş ama o camı ne temizleyecek meçhul.. unutmuş 🙂 eh işte bereket putu yapan kadar kafa var 🙂
    Geleceğin aero vizyonu en temel de lastiklerin kapanmasını öngörüyor. Ben rahatsızım tabi de 🙂 herkesin birleştiği nokta bu.
    co.uk in yüz karası çizer f-e den deltawing den regera dan birşey öğrenememiş 🙂

    • Dediğin gibi gelecek tekerleri ve kokpiti kapatma üzerine kurulu. Bunu yapmakla tabular yıkıldı denecek, ancak 1 sene sonra kimse öncekileri hatırlamayacak. Gelişime açık olmak gerek. Eski dönemleri çekici kılan basitlik ve bilinmeyene ulaşma çabasıydı. 60’ları görenler de 80’lerin araçlarını beğenmedi. Artık her şey biliniyor ve ulaşılacak bir şey kalmadı, ötesi için para da kalmadı. Basitlik, ulaşılabilir.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]