Vettel ve Hamilton onboard-Avustralya GP

19

19 Yorum

  1. Anlaşılan kızılın yukarı ivmelenmesi ve düzlüğü daha iyi. Durum genel ise pisten piste çok değişir bunların pozisyonları. Lewilton dip önünde high df üreten olmasına rağmen çok daha temiz driving atmış önden kopma çok yaşamış adam. Bu setupın genelliği varsa Kimi’nin bunda zorlanması normal…
    Bu dümbük sesli araçları kullanırken nasıl zevk alıyorlar yaw.. dünyanın en hızlı şeylerine piniyoruz işte diye tatmin atıyorlar herhal. Başka bi izah bulamıyorum alayı para daha fazla ihtişam için yarışıyor galiba bunların.

  2. İki araç farkı onboard ile kabak gibi ortada. Ferrari mükemmel bir araç tasarlamış. S virajı öyle alışına bayıldım. S virajdaki o performans Ferrarinin hızlı virajlarda neler yapabileceğini gözler önüne seriyor adeta. Ayrıca Hamilton bi sürü atak mod’u felan denedi ama aracın nefesi yetmiyor sanki. Sürüşte çok zorlanmış gibide gelmedi bana..

    • Hamilton’un sürüş stilinden midir nedir artık sınırları fazla zorlamadığını farkettim. Ya da araçla alakalı bir şey. Mesela start finish düzlüğüne çıkarken aracı yeterince duvara doğru yanaştırmıyor o virajda. Seb iyice açıyor ama o öyle şeyler yapmıyor.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]