F1 2017’nin ilk teaser videosu geldi! [GÜNCELLENDİ]

2

Uzun zamandır beklenen F1 2017’nin duyurusu sonunda bugün yapıldı ve oyun Pc,Ps4 ve Xbox One platformları için 25 Ağustos’ta raflardaki yerini alacak. Ps4 ve Xbox One platformlarında oyunun fiyatı henüz belli olmazken Steam’de ön siparişe açılan oyunun fiyatı 89 Türk Lirası.

Gösterilen teaser ve yapılan açıklamalarda oyunun ilk göze çarpan yeniliği ortaya çıkıyor; Klasik araçlar. Daha önce 2013 oyununda bulunan Klasik araçlar 2017 oyununda da karşımıza çıkıyor. Teaser’da 1988 McLaren Mp4/4, 1992 Williams FW14B ve Ferrari F2002 görünürken bütün klasik araçlar bunlarla sınırlı kalmıyor. Yapımcılar oyuna sahip olan herkesin 11 adet klasik aracı kullanabileceğini ve DLC paketi olarak da diğer efsane araçların satın alınabileceğini belirtiyor. Ayrıca klasik araçlar kariyer modu, multiplayer ve time trial modunda kullanılabilecek.

Oyundaki yenilikler klasik araçlarla sınırlı kalmıyor. Yapımcılar 2017 takvimi haricinde oyunda 4 adet yeni pist olacağını da belirtti. Ayrıca yapımcılar yeni oyundaki kariyer modunun daha geniş olacağını belirtirken oyundaki ‘Şampiyona’ modunu da yenilediklerini sözlerine eklediler.

2 Yorum

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]