Trafik Terörü!

0

Bizler belki 4 tekerlekli dünyanın zirvesine tutkuyla bağlı kişileriz. Ancak bizlere özgür olduğumuz hatırlatan bizleri, yaşadığımız hayatın sorunlarından belki bir nebze uzaklaştırabilecek, sevgimizin, dostça konuşmalarımızın nedeni olabilecek her türlü seçeneği değerlendirmeye çalışan insanlarız.

2 tekerlekli dünya da bu seçeneklerden biri. Hatta azımsanamayacak bir kitlenin yaşam biçimi.

Aranızda, içinde bulunduğumuz soğuk kış günlerinin sıcak yüzünü gösterdiği bir akşam saatinde motosikletiyle vakit geçirmek, hava almak için yola çıktıktan bir süre sonra bir otomobil tarafından sıkıştırılıp daha sonra da bir benzin istasyonunda araçtaki 3 kişi tarafından motosiklet sürücüsü dostumuzun darp edildiği, ölümle tehtid edildiği görüntüleri izlemiş olanlarınız vardır diye düşünüyoruz.

Uzun süredir motosiklet dünyası ile ilgili yaptığı başarılı çalışmalarıyla motosiklet konusunda oldukça beğeniye ve takdire ulaşmış bir ekip var. Daha önce televizyon programlarıyla da ekranlara gelmiş ve 5 yıldır da en büyük video paylaşım platformu YouTube’da motosiklet incelemeri ve canlı yayınlar yapan Altın Elbiseli Adam ekibi. Bu ekip yaptığı işlerle, Türkiye’deki motosiklet meraklılarının güvenini kazanmış bir ekip. Kaldı ki bizim anlatmamıza ihtiyaçları yok.

Altın Elbiseli Adam ekibi dün (15 Aralık 2016) youtube kanalında yayınladığı programında az önce bahsettiğimiz darp olayını ele almış. Bizler de böylelikle olayın hukuki kanallar yoluyla sonuca ulaştırılması için çalışmalara başlanmış olduğunu görmüş olduk. Programda hukuki süreci şeffaflıkla yürütmek istedikleri de belirtilmiş.

Bizler de son derece talihsiz bir olay yaşayan motosiklet sürücüsü dostumuzun yanında olduğumuzu bilmesini isteriz.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]