2017 Araçlarıyla pit stoplar

3

3 Yorum

 1. https://www.youtube.com/watch?v=tRgRaLeE3bA

  Ben de cazip bir video paylaşayım arada…
  Maşallah şiir gibi diyemiyorum o kadar hızlandırılmış gibi olan hal ile şiir okunmaz tekerleme olur ancak. Bunun co-pilotu olmak daha zor. 🙂
  Ha şimdi değdik ha şimdi değecez derken adamın sidiğinde fosfor,
  ha şunu da kaçırmayalım ula cümle bitmedi kaçacaaak derken de ciğerinde basınç bırakmaz.. 🙂

  Bu model eskilerde genel olarak en sevdiğim hoth. estate modellerden biri olduğu kadarıyla da 406 Coupe ile fransızın en sevdiğim kadınıdır.
  Çok derinden tiz keskin bir vahşi sesi vardır. O bünyeden nasıl çıkartıyor dedirtir. Çünkü u F2 modeli değil ama 11k çeviren modeli vardır gücünü de ona oldukça yakın doğrultu da verir. Daha normali bile çok yüksek çevirir.
  Alt denilipte abileri A ‘larla neredeyse aynı yürümüş akıl çakmıştır. Fransızlar bir daha onun gibisini pek yapamadılar (Megane-Clio RS Citro X. vs) ta ki 206 WRC’e kadar. Onun yol versiyonunu GTI da olsa sevmem ama yumuşak hatlı diye.
  306 GTI başkadır hele ki dimma body kit ise..
  http://www.dimma.com/dimma-306.html

 2. Tak çıkar akıcılığı çok güzel geliyor insana.
  Bu da dünyaya, motorsporlarına büyük getirisi olmayan lüzumsuz harcama, uğraş kalemlerinden biri aslında ne faydası var yani bu kadar cebelleşmeye daha az adamla daha az yavaş yapılsa olmaz mı? her halukârda amerikanlardan hızlı olunuyor sonuçta. Ancak teknik tabandan daha çok görsel bir show, büyük bir azim örneği olmasından ve öyle çok aşırı pahalı olmamasından da böyle bakmamanın lüzumunu ortaya koyar. Dünyada herşey kat-i faide için yapılmaz. Deve güreşi gibi…

  Biraz lastik, jant bilen insanlar için o yarım saniye bile etmeyen zaman da sıkılan herşeyi tutan O tek bijona hayret etmiyor değil insan. Ortada dolanan yanal kuvvetler çok acayip çok ciddi N/m ler dönüyor kırılmıyor… diş atmasın diye uğraşılıyor.
  Tabancaların sensörleri de çok ilginç imiş.
  Maşallah starwars tüfenkleri kadar büyümüşler 😀 Ghost buster ı da akla getirmiyor değil.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]