Geyikliyoruz 44: Enine boyuna 2018 Meksika GP

6

6 Yorum

 1. Yav ilk aklıma gelen şey pitstop mekanikerleri ünlü ve zengin olmadıkları için ölebilirler ya hiç önemli değil. Sadece dava açılması gibi sorunlar değil pilotların üzerinden kaldırdıkları para vs. ölmelerini istememeleri + olarak güvenlik reklamı yapmaları da buna sebep. Hani gp3-4 pilotları ölebilir o pek umurlarında olmaz. F1 haddinden fazla popüler olduğu için bu kadar bokluk var. Birde bizim dünyamızdaki gibi ne kadar paran varsa o kadar da sağlam yaşarsın yani.
  Rallilerde kenardaki insanlar hiç mi canını sıkmıyor Todt amcanın acaba? Yeminle birine çarpsalar üstünü kapatır bunlar.
  WRC biraz daha popüler bir seri olsa idi bırakın etaplarda seyirciler görmeyi görevliler vs. bile bulunmazdı yolun yarım metre kenarında. Ulan birde yerinde izledim falan diyor la neyi yerinde izledin olum kalp krizi geçirirsin görsen 😀 üstüne 200 km ile gelen arabalar var. Yeminle F1 gibi olsaydı bu wrc’yi komple yasaklar geçerlerdi.
  Mahkemeler de anladığım kadarıyla birinin ölümünü araştırırken falan parasına ve ününe bakıyor. Ona göre davalar açılıyor. Yoksa F1 pilotu ölmüş falan diye bu kadar tantana çıkıyor ula inşaatta ölene hiç iş güvenliği falan diye inşaat şirketine dava açıyorlar mı aösalar da geçiştirilir. Ya da F3’ten biri ölse ya da kartingten bunu takip ederler mi? Arkadaş onlar bide çocuk, ben de çocuğum çocuklara biraz kıymet verin! Vettel’e verdiğiniz kadar!
  https://www.youtube.com/watch?v=GkczBo5bHas&t=67s Abi böyle birşey var mı ya?
  Hadi bu akıl-mantık-çağ dışı delilik bunu zaten Todt’un haberinin bile olmadığına inanmak istiyor insan, yasa dışı bir yarış gibi sanki. O yüzden Rally koşusunu geçiyorum üzerinde durmuyorum.
  Bunları biliyoruz ama F1 kafasıyla, Todt kafasıyla düşününce şu gayet normal video bile çılgınca geliyor: https://www.youtube.com/watch?v=FpT3fwh7sAQ Bir F1 otomobilinin yanında böyle insanları olabileceğini düşünemiyorum. Ama bakış farkı işte bu taraftan bakınca gayet normal. Bu arabalar da bok gibi hiç güvenliği yok.
  Moto gp? 😀 😀

  F1’in bu güvenlik saçmalıkları umrumda bile değil Todt’un da umrunda değil. Hani bu pilotlar normal trafikte tankla falan mı dolaşıyorlar? Hiç mi pikniğe falan gitmiyorlar aq köpek falan ısırsa o zaman nolcak? Yakında padoktan dışarı salmazlar bunları karantinada tutarlar. Fanlar imza istemeye özel izinle gelirler böyle parmaklıkların arasından fln uzatırlar fotoğrafı. Arabaya inip binerken ayağı kayıp düşse yazık olur o problemi nasıl çözcez.
  😀 😀 😀

  Şunlara yarışsınlar umrumda bile değil 40 milyonu alsam ben tabutta bile yarışırım.
  Ha zaten bunlarla yarışanlar var ancak onlar FIA’nın ve medyanın paralı köleleri olmadıkları için karışan yok, canlarını düşünen yok. Velhasıl bıktım bu yavşaklıklarından. Billy Monger diyorum susuyorum. Todt otursun düşünsün bunu.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]