Beyaz F1 10: F1’in katili FIA hakemleri

3

3 Yorum

  1. Beğenmedim yaptığımız yayını. Sorular güzel değil. Cevaplar güzel değil. Daha sistemli olmamız gerekiyor. Biri konuşurken başkası onun üstüne konuşuyor ses üst üste biniyor sürekli. Sonra sürekli fanatiklikler kokuyor. Şahsen ben dinleyici olsam dinlemem BEYAZ F1 bir daha. Taşın altına elimi koyuyorum ve bu problemleri çözeceğim bir sonraki yarış. Birde görüntülü sisteme geçme düşüncem var. Saçma sapan masaüstü izlemeye gerek kalmıcak.

  2. Dilinize, muhabbetinize sağlık. Keyifle dinledim, güzel şeylere dikkat etmişsiniz, güzel yorumlamışsınız. Mert’in yorumlar ayrı bir güzeldi bu arada, teşekkürler ona da.

    Alpay da takmış Vettel’e 😀 Çağrı ile tartıştık epey yarıştan sonra, sorulacak tek soru var; roller değişseydi, hareketi yapan Hamilton olsaydı (beklemeyeceğimiz bir şey değil, muhtemelen) çıkıp herkes ‘helal olsun iyi verdi cevabını’ diyecek miydi?

    Bu arada o yavaşlama hareketini her seferinde yapıyorlar, biz sanayici kafasıyla öyle diyoruz ama belli ki standart prosedür böyle, 2010’da da gördük, sonrasında da gördük. Vettel uyumuş orada, kendi uyumasına kızmış sonra da. Belki de Vettel garaj basan, rakibine çarpıp yarış dışı bırakmaya çalışan diğer Alman Ferrari pilotuna özeniyordur 😛

    Tahmindeki sıralama tahminleri giriş zamanına göre oluyor anladığım kadarıyla, tahminini erken yapan üstte çıkıyor. Benlik bir durum yok.

    Ferrari turboları dayanıklılık bahanesiyle bedavadan yenilemiş galiba, ama böyle durumlarda spec olarak aynısının materyal sağlamlaştırılmışını kullanabiliyorsun, performans olarak iyi olanını değil.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]