Beyaz F1 07: İspanya GP – Çaresiz kalmışız!

15

15 Yorum

 1. Ağzınıza sağlık beyler geyik yönüyle oldukça keyifli
  Ancak aşağıdaki yorumlara katılıyorum belli başlı konular dağılmadan konuşulabilir.Konular arasında 3-5 dakka yine geyik dönebilir.Bütünlük önemli :)Aynı zamanda mizah da önemli iyi bi denge yakalanabilir.Bu görevi alpay kardeşimiz halleder 🙂 harika harika 🙂
  Marenellodan selamlar 🙂

 2. ağzınıza sağlık muhabbetinizi dinlemek keyifliydi. yalnız birkaç eleştirim olacaktı ki altta arkadaş belirtmiş. ne kadar vakit ayırabiliyorsunuz bilmiyorum ama onları da dikkate alarak devam ederseniz gayet güzel bir akış olur bence, kolay gelsin.

 3. Beyler yaklaşık yarım saat kadar dinledim sizi kızmayın ama biraz daha derli toplu olması lazım yaptığınız yayının. Özellikle ilk 15 dakika konudan konuya atlama, her kafadan bir ses, yalnızca sizin anladığınız ama sizi tanımayan bir dinleyenin anlam veremeyeceği sohbetler ve kahkahalar 3.şahısları çekmeyecek tipte.
  Öncelikle gündemi ve konuşulacak konuları önceden belirlemeli ve belki bir moderatörle konuyu dağıtmadan enine boyuna fikir farklılıklarıyla konuşmanız gerekli diye düşünüyorum. Mesela yarım saatte Mercedes ve Ferrari stratejileri konuşulmadı.
  Lütfen beni yanlış anlamayın ama bu siteyi tamamen butik ve kapalı sistem olmaktan çıkaracak harika fikri, üzerinde biraz daha çalışarak tüm türk f1 seyircisinin faydalanmasını ve ilgi göstermesini sağlayacak şekline getirmelisiniz. Bilgi ve birikiminiz kesinlikle var, sadece biraz daha ince düşünüp gayret edin lütfen.
  Selamlar. 🙂

  • öncelikle merhaba. bu yayın için konuşayım(moderatör olarak) benim vizeler ve erdim in finaller başladığı için biraz acele ve sağlıksız bir program oldu. konudan konuya ani geçişlerin sebebi bi an önce bitsin derdi.
   ilk programda çok sapmış konu denmişti 2. programı ciddi yaptık bu sefer de çok sıkıcı olmuş dendi. ortasını bulmaya çalışıyoruz yayıncılık tecrübemiz yok. bu işi eğlencesine yapıyoruz. (yorumları da dikkate alıyoruz). selamlar

  • Eyvallah dostum dikkat edeceğiz fakat bu geyik ürünü sonuçta. Teknik bilgimiz evet var fakat iIlla uzunca analizler yapmayi gerek gormuyoruz. 3 5 F1 seyirci konumunda olan arkadaşların birlikte bulusup muhabbet etmrsi gibi dusunmek gerek. O yuzden ciddi F1 analiz yayini yapsak bu hem bizi skar hem baskasini. Hadi geri bildirim olsa yapmaya gerek duyariz fakat herhangi bir geri bildirim almadim belirli kisiler disinda.

   • Butik kalmak iyidir zaten Günay. Yeter ki kapalı sistem olmayalım. Motorsport popüler olmasına rağmen goygoy mekanı. “Benim pilotum senin pilotunu çok pis döver” temalı yüzlerce mesaj var konu altlarında. Ara sıra göz gezdiriyorum, Mühür ve Vana kelimelerinden nefret ettim yeminle.
    Yarış değerlendirme programı bu anlamda ciddi fark yaratacak bir şey bence. Arkadaşlar iyi vakit geçiriyorsa sorun yok ancak yine de naçizane önerim bu konunun üzerine ciddiyetle eğilmeniz. Her yarış haftası “antrenman-sıralama sonrası özel” ve “yarış özel” programı yapılabilir. Mesela yarış öncesi Çağrının yazılarını merakla bekliyorum. Verdiği bilgileri oldukça doyurucu buluyorum. Bunu programa dökmek çok şık ve ilgi çekici olurdu.
    Neyse siz bakmayın bana. 🙂 Sesli düşünüyorum. 🙂

    • eleştirileri dikkate alıyoruz . hafta da 3 program zor farklı şehirlerde yaşıyoruz ve ortak zaman ayarlamak sıkıntı. sizin de dediğinize benzer bu hafta sonu genel bi değerlendirme(geçen 5 yarış hakkında) yapalım diye konuştuk aslında.
     program akışını da geliştirmeyi deneyeyim bakayım 😉

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]