Son Sektör geniş içerik yelpazesine bir tanesini daha ekliyor ve Formula 1 tahmin oyunu 2017 sezonu başında başlıyor. Daha önceleri TRF1.net’ten hatırlayacağınız tahmin oyunu hayatına Son Sektör’de devam edecek.

Bu tahmin oyununda her yarışın sıralama turları öncesine kadar pole ve yarış sonuçlarını tahmin etmeniz gerekecek. Her doğru tahmin puan kazandıracak ve yarış sonlandığında genel klasmandaki sıralamayı etkileyecek.

Sezonun ilk yarışı bu hafta sonu Melbourne’de düzenlenecek Avustralya GP ile başlıyor ve sıralama seansından önce tahminlerinizi tamamlamış olmanız gerekiyor. Tahmininizi son dakikaya bırakmayın, sunucu ve bilgisayarınızdaki saat farklarından kaynaklı olarak kötü bir sürprizle karşılaşabilirsiniz.

Buna göre Avustralya GP için son tahmin 25 Mart’ta sabah 09:00’da yapılabilecek.

Tahminlerinizde yarışın ilk 10’unu ve pole sahibini seçebileceksiniz. Yağmur, güvenlik aracı gibi şansa dayalı şeyleri eklemedik, gerçekten doğru analizi ve tahminleri yapan kazansın istedik.

Her bir doğru tahmin size 1 puan kazandıracak.

Son Sektör tahmin oyunu sezonuna katılabilmeniz için üye girişi yapmış olmanız gerekli.

2017 Formula 1 sezonunda 20 yarış var ve bu da 20 farklı tahmin şansı demek. Her yarış hafta sonu, sıralama seansı öncesinde tahmininizi doldurmayı unutmayın.

Tahmin oyunu sayfasına buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz!

45 Yorum

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]