Zafer Turu S01B02 | Rusya GP ve Ferrari’nin yavaşlaması

6

Mete K. Atay, Onur Tezoğlu ve Soner Küpücü Formula 1 gündemini yorumluyor. Daha fazlası için: www.sonsektor.com

Rusya’daki kanat farkları:

Sohbette sözü geçen otomatik kalkış hilesi:

6 Yorum

  1. Ikı tane geniş acılı aynası var.Görmüyorum diye bir bahane olamaz.Görmüyorsan tahmin edeceksin.Bu adam dışarıdan atak yapamayacağına göre içeriden yapacak.Sende bütün savunmalarda olduğu gibi kapıyı kapatacaksın.

  2. Neden kimse FIA nın ve hakemlerin 2 senedir Magnussen’i koruduğunu, kayırdığını dile getirmiyor? Açıkça torpilli bu adam ama kimse konuşmuyor. Verstappen’in yaptıklarının kaç katını yaptı, kaç kere rakiplerinin canına kasıt etti, hiç inceleme yemiyor. Her yarış yapıyor bunu, 340 kph ile duvara sıkıştırıp sürttürmeler, frenleme esnasında ve öncesinde 5 kere yön değiştirmeler vs.. sakmaybol ya sarı kafa

  3. Spada Vettel arkadan hızlı çıktığı için rahat geçti.Ikıncı olarak Rusyada Vettel 3 sektorde hata yaptıgı ıcın Hamılton Vettelın dıbıne dayandı.Hamıltonun gecıs hamlesı de hikaye idi.Vettel kapıyı bile kapatmayıp erken fren yaptı.Ham içer de tozlu bölgede fren yapmasına rağmen lastik bile kitlemedi.

    Vettelın pislikgibi görünmek istemedim gibi açıklama yapması bence skandal bir olay.Ulan sen geçen sene adamın üstüne kırmış bir pilotsun.Kendi kararlarını alamazsın Ferrari sana bir yığın para ödüyor.Kurallar dahilinde geçilmeyeceksın bu kadar basit.

    Takıma resmen ihanet ediyor adam.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]