2019 Çin GP | Zafer Turu S02B03

9

Mete K. Atay ve Onur Tezoğlu Formula 1 gündemini yorumluyor. Daha fazlası için: www.sonsektor.com

Spotify | Apple Podcasts | Mixcloud | Feed

9 Yorum

 1. Uzun zaman sonra birazcık F1 muhabbeti dinledim, ağzınıza sağlık.

  Ferrari geçen sene iki pilotu destekleme konusunda biraz çuvallayınca, ilk yarıştan itibaren Vettel’e oynamaya çalışıyor. Takım emirleri normal. Çünkü hala Seb’in hızlı olduğunu düşünüyorlar. Ama yaptıklarına hala anlam veremiyorum. Çok hata yapıyor. Ya araç buna çok müsade ediyor, ya da Vettel yaşı itibariyle kötüleşmeye başladı.

  Vettel sürekli istediği şekilde aracı kullanamadığını dillendiriyor. Ferrari’nin hızına ve yaşadığı yavaşlıklara bakınca söyledikleri doğru olabilir.

  Leclerc hızlı ama hala benim istediğim kadar hızlı değil. Hata yapmıyor, sağlam sürüyor, ama biraz daha hızlanması gerekiyor. Araçla o da sorun yaşıyor olabilir, yaşamıyorsa daha ilginç.

  • Geçen seneye bakın bir ilk yarıştan itibaren kime oynanmış 😀

   Hayır bu sene Bahreyn spinin de Kimi önde falan da değildi, nasıl kulp bulunacak anlam veremiyorum.Adam 3 yarıştır açıık 1 pilot, takım arkadaşı sürekli takım emri yiyor, yine de gidip spin atıyor 😀

 2. Güzel bir söyleşi olmuş.Vettel’in geçen sezondan sonra Bahreyn gibi bir yerde attığı spin birşeylerin değişmediği ve değişmeyeceğini gösteriyor.Binotto ne yapmaya çalışıyor, gerçekten anlamak güç.Ilk üç yarış üç takım emri tamamen bir rezalet.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]