Wolff: Mercedes 2016’dan daha güçlü çıktı

0

Mercedes patronu Toto Wolff takımının 2016 sezonundan daha güçlü çıktığını ve yeni kurallar ve yeni sürücü kadrosu ile 2017’nin takımın karakterini test edeceğini söyledi.

Wolff Mercedes ekibinin Noel tatilini kutlamak için bir mesaj gönderdi ve bu sözler o mesajda yer aldı.

“2016 harika bir yıl oldu. Takımımız tarih kitaplarına girecek rekorlar kırdı. Hedeflerimizi tutku ve adanmışlıkla kovaladık ve beklenmeyen mücadelelerle test edildik.”

“Nico şampiyon oldu ve sahneden ayrıldı. Lewis’in yenilgiyi yönetmek için karakterini güçlendirmesi gerekti. Başarımızı kutladık ve hatalarımızdan dersler aldık.”

“Tüm bu anlardan daha güçlü olarak çıktık ve önümüzdeki yol için daha yetenekli bir hale geldik.”

“Alınan her karar ve söylenen her söz mikroskopla incelendi. Bunlar taraftarlarımız tarafından tutkuyla karşılandı ve basın tarafından yorumlandı.”

“Konuşulacaklar bitti. Şu an sakin kalma ve önümüzdeki mücadele için hazırlanma zamanı.”

“İlerlerken takımımızın en iyi olacağı şekilde devam edeceğiz. Bu felsefe bir sezon veya bir kişiden oluşmuyor. Birbirine kenetlenmiş bir grup zaferle sevinirken yenilgiyi sakin karşılıyor. Bu grup baskı altında sağlam kalabiliyor ve mücadeleye aç, her zaman gelişmek ister.”

“Bu değerlerimiz ile üç dünya şampiyonluğu kazandık. Ve 2017’de dördüncüyü kovalamaya başlarken herhangi bir şeyden taviz vermiş durumda değiliz.”

“Şimdi yarış dünyasından biraz uzak kalma, aile ve arkadaşlarla bir araya gelip eğlenme zamanı. Önümüzdeki daha da büyük mücadeleler için bataryalarımızı şarj etmeliyiz.”

“Yeni kurallar, yeni bir yarış pilotu ve daha da güçlü rakiplerimiz olacak. Bu takımımızın karakterini, sağlamlığını ve yeteneğini test edecek. Hodri meydan!”

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]