Vettel Red Bull’larla yakın olmayı bekliyor

0

Singapur’da 4. pol pozisyonunu elde eden Sebastian Vettel yarışta Red Bull’ların yakın olmasını beklerken Mercedes’in de mücadeleye katılabileceğini düşünüyor.

“İnanılmazdı, hala adrenalinle doluyum. Bu pisti seviyorum. Araç biraz aldatıcıydı ancak beklediğimiz gibi her tur biraz daha hızlandık, hızlandık ve sonunda da Q3’te araç hayata döndü. Polü aldığım için mutluyum.”

“Bence şuan biraz sakinleşmeliyim. Araç inanılmazdı, pist harikaydı ve aracın tekrar hayata döndüğünü hissettiğinizde istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Bize de tam olarak bu oldu. Bunu başarabileceğimizi biliyordum, başarmak beklediğimizden biraz daha zorlayıcı oldu ancak şimdilik mutluyum.”

Araca güvendiğini ve Pazar günü için aracın istediklerini verebileceğini düşünen Vettel arkadakilerle de yakın bir mücadele bekliyor.

“Yarın uzun bir yarış bizi bekliyor ve bu çocuklar da oldukça hızlı. Cuma günü bizi oldukça zorlamıştı ancak bugün istediğimizi elde edebildik. Yarın aracın aynı bugün olduğu gibi rekabetçi olacağına eminim fakat arkamızda da oldukça hızlı araçlar olacak, yarış oldukça yakın geçecektir.”

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]