Sirotkin: Performansım küçümseniyor

0

Sergey Sirotkin çaylak sezonunda ortaya koyduğu bazı performansların insanlar tarafından fark edilmediğini, ancak ortaya koyduklarıyla övündüğünü söylüyor.

“Bu sezon için beklentilerimiz çok daha farklı düzeydeydi, bu yüzden ortaya koyduklarımıza bakmak oldukça zor. Açıkçası ilk yarışlardan sonra performansımızı ve bulunduğumuz pozisyonu görmek şok etkisi yarattı. Takımın ve benim beklentilerimizi aşağı çekmemiz gerekti.”

“Açıkçası bu durumda olmak benim için hala çok zor, ancak aynı zamanda bu büyük bir mücadele yaratıyor. Burda oldukça iyi işler yapıyoruz, ancak dışarıdan bakıldığında yaptığımız iş ortalamadan daha fazla bir anlam ifade etmiyor. Bu tarz durumlarda kendinizi ölçmeniz oldukça zor oluyor.”

“Macaristan ve Almanya’da yaptığım şeylerden oldukça mutluyum, ancak insanlar bunun farkına varmadı. Pozisyonumuzun dışarıdan nasıl göründüğünü biliyorum, bu yüzden övgüler almıyor oluşumuz anlaşılabilir.”

Sirotkin kendisini takımın içinde bulunduğu durumu geliştirmeye entegre ettiğini ve bundan gurur duyduğunu söylüyor.

“Beklentileri karşılayamadığımızı biliyorum, ancak takıma gelişim konusunda yardımcı olmaya çalıştığım için mutluyum. Takımdaki rolümü seviyorum, bu sorumlulukları almak, bu mücadelede yer almak, güveni hissetmek kendime olan inancımı arttırıyor.”

“Sadece gelip aracı kullanan bir pilot olarak değilim, aynı zamanda takımın parçası olan bir sürücüyüm. Bundan gerçekten keyif alıyorum. Bu oldukça zorlu bir mücadele, ancak inancım tam ve bir takım olarak başarılı olabileceğimiz konusunda oldukça büyük umutlar besliyorum.”

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]