Manor Wehrlein’ın neden istenmediğini anlayamıyor

1

Manor’dan Dave Ryan insanların Pascal Wehrlein hakkında yanlış düşünceleri olduğunu ve bunun neden olduğunu anlayamadığını söyledi.

Avusturya GP’sinde Manor’un tek puanını alan Wehrlein Force India koltuğunu Esteban Ocon’a kaybetmişti.

Ryan Wehrlein’ın yanlış bilindiğini düşünüyor.

“Bazılarının Pascal hakkında fikirleri var ve bunlar yanlış. Bu çocuk tamamen dürüst, gerçekten sıkı çalışıyor ve inanılmaz yetenekli.”

“Harika bir yarış pilotu, çevresinde neler olduğunun farkında olabiliyor ve onu çok beğeniyoruz.”

“Anlamıyorum, insanlar onun kaba olduğunu söylüyor. Bunun en ufak bir işaretini görmedim, bir kez bile. Onunla röportaj yapan herkes ne kadar kibar ve sevecen birisi olduğunu söyleyerek gidiyor, çünkü o öyle.”

“O yardımsever, olumlu birisi ve bence birisi ortaya bir şey söyledi ve herkes onu dinledi, bu doğru değil. O kesinlikle üst düzey birisi, bu tartışılamaz.”

“Force India’nın hangi pilotu seçeceği onların bildiği bir konu. Onunla iki dakika bile geçirseniz harika birisi olduğunu anlarsınız. O kaba değil, sadece işine odaklanıyor.”

Mercedes, çaylak pilotu Wehrlein yerine Williams pilotu Valtteri Bottas ile ilgileniyor.

1 YORUM

  1. Denilene göre Wehrlein Force India ile test yaptığı zaman takımla aralarında bir şey olmuş. Muhtemelen hakaretler edildi. Wehrlein geçenki haberde Force India’nın kendisini seçmemesini kişisel olarak göstermişti. Bu da bunun olduğunun kanıtı. Ne olduğunu merak ettim aslında.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]