Magnussen: Kariyerimin en iyi dönemini geçiriyorum

1

Kevin Magnussen, Formula 1’deki en parlak dönemini geçirdiğini ve bunda aracın kendisine yardımcı olduğunu söyledi.

Magnussen, şimdiye kadar Haas’ın topladığı 19 puanın tamamını kazandırdı ve sürücüler şampiyonasında dokuzuncu sırada.

“Yarışta gerçekten çok iyi bir kalkış yaptım. Red Bull sürücülerinin yanındaydım, ancak çok daha hızlı olduklarını bildiğim için onlarla mücadele etmek istemedim.”

“Hedefim yedincilikti ve oraya yerleşmeye çalıştım ve yerimi koruyabildim. İlk turda olaylardan uzak durdum ve bu mutlu ediyor.”

“Bence güçlüydük, Bahreyn’de ve burada aldığımız puanları hak ettik. Her yarışta puan kazanmalıydık, bunu yapabileceğimiz iyi bir aracımız vardı. Ancak bazı hatalar yaptık.”

“İyi puanlar almak güzeldi. Şampiyonada hak ettiğimiz pozisyona geri döndüğümüz için mutluyum. Şimdi bu seviyeyi korumak zorundayız ve düzenli olarak puan almalıyız.”

“Kariyerimin en iyi dönemini geçirdiğime inanıyorum ve bunu devam ettirebileceğimi biliyorum. Bu momentumu devam ettirebilecek bir araca da sahibim.”

“Bu hafta sonu sadece Formula 1’in en iyi üç takımı önümüzdeydi, diğerlerini geçmeyi başardık.”

1 YORUM

  1. Magnussen şimdiye kadar hiçbir takımda iki sene üst üste yarışmamıştı ve Haas’ta bunu yapmış olmasının yardımcı olduğunu söylemişlerdi. Bir de yeni Haas aracının Magnussen’in sevdiği türden olması da kendisine faydalı olmuşmuş.

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]