Hamilton: İlk sürüş harika bir ilk randevu oldu

0

Lewis Hamilton, yeni Mercedes W10 aracının ilk sürüşünü övdü ve takımın yaptığı en iyi başlangıçlardan biri olduğunu söyledi.

Mercedes Çarşamba günü yeni aracını tanıttığında Silverstone’da Valtteri Bottas ve Hamilton ile birlikte iki test günü hakkının birini kullandı.

Hamilton’ın yeni aracın ne kadar iyi olduğunu söylediğini gösteren bir araç üstü kurulum turu videosu paylaşıldı ve İngiliz pilot işlerin gidişatından memnun görünüyor.

“Harika bir ilk randevuydu, muhtemelen tüm bu yıllarda sahip olduğumuz en iyilerden biriydi.”

“Ancak en etkileyici şey ise aracın geçen gece bir araya gelişini görmekti, bu da her zaman seyretmesi etkileyici bir şeydir. Ve sonra günün ne kadar iyi geçtiğini görmek.”

“Üzerinde çalışmaya devam edebileceğimiz şeyler var, ancak bu aracı bir araya getirebilmek için çok fazla insan yorulmaksızın çalıştı ve bunun teste gelip piste çıktığını ve çekim günü için ihtiyacımız olan programını tamamladığını görmek harikaydı.”

“Bana göre bu çılgınca, çünkü uzun, uzun zamandır yarışıyorum, takımda yedinci yılımdayım, ancak bugün sahip olduğum heyecan ilk F1 aracına girdiğim gün ile aynıydı, bu da oldukça garipti ve bunu beklemiyordum.”

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]