Haas: Renault-Toro Rosso sürücü değişimi bize yardımcı olabilir

0

Takım patronu Gunther Steiner sezon içi Renault-Toro Rosso arasında gerçekleşen sürücü değişikliğinin markalar şampiyonasında Haas’ın yararına olabileceğini düşünüyor.

“Bunu bize yardımcı olmasını umuyorum. Sainz oldukça iyi bit sürücü ve neredeyse Toro Rosso’nun bütün puanlarını o aldı. Bu bizim için dezavantaj değil.”

“Şampiyonadaki yedinciliği alabileceğimize kesinlikle eminiz diyemiyorum ancak bunun için çabalayacağız. Çok çalışıyoruz. Toro Rosso’yu yakalamalıyız. Yarış bitmiş değil, bence yeni başlıyor.”

“Oldukça zorlu ve kesinlikle önde olmayı tercih ederdim. Onlar da tabiki 9 puan önce olmayı geride olmaya tercih ederler.”

“Austin’de ufak güncellemelerimiz olacak ve bunlar da bu aracın son güncellemeleri. Taban için ufak bir güncelleme sadece, bize yarım saniye kazandırmayacak. Denemeniz ve ne yapabileceğinizi görmeniz gerekiyor ve biz de bunu yapıyoruz.”

“Hızlı veya yavaş olduğunu bilmeyen çok fazla takım var. Lastiklerle yapılacak çok iş var. Görünen o ki lastikler soğuduğunda onlarla çalışmak daha kolay. Yüksek yere basma gücü isteye pistlerde de aracımız kesinlikle en iyisi değil.”

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]