Carey: 2021 kuralları doğru tavizler bulunduğunda hazır olacak

2

Liberty Media CEO’su Chase Carey, 2021 kurallarını ve ticari paketi doğru tavizler bulunduktan sonraki aylar içinde netleştireceklerini söyledi.

2021 motor kuralları ilk önerinin mevcut dört üretici tarafından reddedilmesi nedeniyle gecikmişti. 2019’daki ön kanat değişikliklerinin ardından Carey uzun vadeli planlarda ilerleme kaydedileceğinden emin, ancak bazı tavizler verilmek gerekebileceğini de anlıyor.

“Önümüzdeki sezon için bazı kural değişiklikleri getirdik ve önümüzdeki haftalarda sporu daha da geliştirmek için daha büyük bir sportif kural değişikliği listesi ortaya koyacağız.”

“En önemlisi harcama yapıları, gelir dağıtımı, kurallar ve yönetim için Concorde Anlaşması denen şeyde değişiklikler yapacağız.”

“Takımlarla birlikte hedefler ve amaçlar için iyi bir ilerleme kaydettik ve görüşmeler hakkında iyi hislerim var. Şeytan her zaman ayrıntıda gizlidir, üzerinde çalışmamız gereken detaylar var.”

“Bence insanlar hedeflerin farkında, genel olarak aynı yere ulaşmak istiyoruz. Kimse istediği her şeyi alamayacak, ancak bence herkes bunun farkında.”

2 Yorum

  1. Boşa hayal basıyorlar hep aynı arkası boş laflar icraatte tırtlayıp durdular şu güne kadar. Söyledikleri, beklenti ürettikleri herşeyin gerisindeler. Oyaladıkları, oynadıkları insanlara yazık. Herşeyi alamayacak mış mış ula verdikleri yeter adamlara. 🙂
    Amerikalı dedik bağra bastık ulen Trump amca kadar cesur olamadılar. 🙂 halen tek ümidimiz Bay tower trump.
    Aptallık bizde ulan amerikan medya şirketinden ne bekliyorsun ki faydaya birşey mi yapar bunlar. İşleri güçleri boş senaryolarla insanlara film satmak…

YORUM YAP [Yorumunuz bizim için önemli!]